back arrow Atgal

"LG televizorių pardavimo veikla su "Go3" skatinimo sąlygos

"LG televizorių pardavimo akcija su "Go3" yra vartotojų akcija (toliau - Akcija), kurią organizuoja SIA "Digibrand" (reg. Nr. 40003844150), Ryga, Kuršu iela 25A-6, LV-1006 (toliau - Akcijos organizatorius).

Kampaniją užsakė SIA "LG Electronics Latvia" (reg. Nr. 40003834190, registruotos buveinės adresas: Gustava Zemgala Gatve 74A, Ryga, LV-1039, Latvija

 

1. Pagrindinės akcijos taisyklės

1.1    Akcija vykdoma pagal galiojančias taisykles ir nuostatus, kuriuos nustato Akcijos organizatorius, ir jų laikytis privaloma visiems Akcijos dalyviams.

1.2    Akcijos teritorija yra įgalioti platintojai Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Kampanijoje gali dalyvauti bet kuris Latvijos, Lietuvos ar Estijos gyventojas, kuriam yra ne mažiau kaip 18 metų.

1.3    Kampanijos pradžios data - 2022 m. balandžio 11 d. Kampanijos pabaiga - 2022 m. liepos 31 d.

1.4    Laikotarpis, per kurį už akciją gali būti registruojamas čekis: nuo 2022 m. balandžio 11 d. iki 2022 m. liepos 31 d.

1.5    Akcijos dalyvis turi įsigyti vieną iš Akcijoje dalyvaujančių LG televizorių modelių iš vieno iš įgaliotų pardavimo atstovų Baltijos šalyse laikotarpiu nuo 2022 m. balandžio 11 d. iki 2022 m. liepos 31.

1.6    Pirkimas turi būti registruotas: https://lgtvgo3.lt/register

1.7    Akcijoje dalyvaujančių modelių asortimentas gali būti papildomas arba keičiamas atsižvelgiant į turimą mažmeninės prekybos asortimentą.

 

2. Registracija ir duomenų tvarkymas

2.1    Užpildydamas registracijos formą svetainėje, dalyvis turi nurodyti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, įkelti nuotrauką ir nurodytoje vietoje parašyti atsiliepimą apie įsigytą televizorių. Įkelkite čekio nuotrauką (viso dydžio, kad matytųsi įsigytas produktas, pirkimo vieta ir data, čekio numeris). Jei šios informacijos nepateiksite, jūsų registracija nebus sėkminga. Čekį galima užregistruoti tik vieną kartą. Dalyvis gali dalyvauti kampanijoje kelis kartus, pirkdamas pakartotinai.

2.2    Kampanijos metu Kampanijos organizatorius renka ir tvarko tam tikrus asmens duomenis. Duomenys naudojami Akcijos dalyviams identifikuoti.

2.3    Siekdamas užtikrinti kuo tikslesnę ir unikalesnę Akcijos registraciją, taip išvengiant galimo duomenų dubliavimo, taip pat siekdamas nustatyti ir informuoti prizo laimėtoją, Akcijos organizatorius reikalauja nurodyti laimėtojo vardą, pavardę ir el. pašto adresą.

2.4    Pateikdamas savo asmens duomenis, pareiškėjas sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi vykdant akciją "LG televizorių pardavimo veikla su Go3".

2.5    Pateikdamas paraiškos formą pareiškėjas patvirtina, kad susipažino su šiomis sąlygomis ir nuostatomis ir jų laikysis.

2.6    Pareiškėjas patvirtina, kad visa klausimyne pateikta informacija yra teisinga. Pareiškėjas yra visiškai atsakingas už pateiktos informacijos tikslumą. Dėl neteisingai pateiktos informacijos prizas gali būti neskiriamas.

 

3. Prizų fondas

3.1    Kiekvienas akcijos dalyvis, įvykdęs visas akcijos sąlygas, gaus "Go3" prenumeratą "Viskas įskaičiuota":

Serija

Modelis metai

Dydis

"Go3" prenumeratą

LG OLED vai LG OLED evo

2022

bet kurie

24 mėnesių

 

2021

bet kurie

12 mėnesių

LG QNED vai QNED MiniLED

2022

bet kurie

24 mėnesių

 

2021

bet kurie

12 mėnesių

LG NanoCell

2022

70" ↑

24 mėnesių

 

 

70" ↓

12 mėnesių

 

2021

bet kurie

12 mėnesių

LG UHD (Ultra High Definition)

2022

            65" ↑

24 mėnesių

 

 

65" ↓

12 mėnesių

 

2021

55" ↑

12 mėnesių

 

 

55" ↓

9 mėnesių

 

"Go3" prenumeratą "Viskas įskaičiuota" apima daugiau nei 30 televizijos kanalų, šimtus filmų ir serialų, dokumentinių filmų ir vaikams skirto turinio, 4 sporto kanalus ("TV3 Sports", "Setanta", "NBA TV", "Wrestling"), tiesioginius sporto renginius ir sporto dokumentiką. Mažmeninė kaina 12,99 EUR per mėnesį.

3.2    Prenumeratos kodas turi būti panaudotas per du mėnesius nuo registracijos datos. Nepanaudojus kodo pinigai nebus grąžinami.

 

4. Paraiškų teikimo procesas 

4.1     Pateiktas paraiškas Akcijos užsakovų įgaliota šalis išnagrinėja per 5 (penkias) darbo dienas. Jei registracija sėkminga, dalyvis gaus el. laišką, kuriame bus nurodytas kodas, kuriuo galima užsiregistruoti "Go3" svetainėje https://go3.lt/subscriber/register?bundleId=989339,

4.2     Jei registracija nesėkminga, "Digibrand Ltd." susisieks su dalyviu asmeniškai nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu.

4.3     Jei turite klausimų dėl Pasiūlymo ar prizų, susisiekite su mumis  el. paštu support@lgmaster.eu iki 2022 m. rugpjūčio 31 d.

 

5. Organizatoriaus teisės ir pareigos

5.1     Organizatorius neatsako už bet kokią žalą, kurią prizo laimėtojas gali patirti naudodamasis prizu. Joks prizas negali būti keičiamas į kitą prizą arba mokamas grynaisiais pinigais.

5.2    Organizatorius neprivalo pakeisti Kampanijos dalyvio laimėto prizo kitu prizu arba Kampanijos dalyvio prašymu kompensuoti prizo vertę pinigais.

5.3    Bet kokios papildomos, šiose taisyklėse nenurodytos su prizo gavimu susijusios išlaidos, pavyzdžiui, transporto ar telefono išlaidos, nebus padengiamos.

5.4     Kampanijos organizatoriai negali būti laikomi atsakingais už tai, kad dalyviai nesilaiko šių taisyklių.

5.5    Kampanijos organizatorius neatsako už tai, kad prizas neišduodamas, jei nesilaikoma taisyklių arba jei dalyvių pateikta informacija yra klaidinga ar netiksli, arba jei su laimėtoju nepavyksta susisiekti dėl nuo Kampanijos organizatoriaus nepriklausančių priežasčių.

5.6    Organizatorius pasilieka teisę vienašališkai sustabdyti Kampaniją ir prizų dalijimą force majeure atveju.

5.7    Dalyvis turi teisę atšaukti savo dalyvavimą Akcijoje, išsiųsdamas raštišką prašymą adresu support@lgmaster.eu ir prašyme nurodydamas Akcijos pavadinimą.

5.8    Akcijos organizatoriaus ir dalyvių teisės ir pareigos nustatytos šiose Taisyklėse.

5.9    Reklaminėje medžiagoje pateikiama informacija apie Kampaniją yra tik informacinio pobūdžio. Kampanijos organizatorius pasilieka teisę keisti šias taisykles.

Visas kampanijos taisykles rasite svetainėje: https://lgtvgo3.lv/register/lt/akcijos-salygos