back arrow Atgal

"LG televizorių pardavimo veikla su "Go3" skatinimo sąlygos

"LG televizorių pardavimo akcija su "Go3" yra vartotojų akcija (toliau - Akcija), kurią organizuoja SIA "Digibrand" (reg. Nr. 40003844150), Ryga, Kuršu iela 25A-6, LV-1006 (toliau - Akcijos organizatorius).

Kampaniją užsakė SIA "LG Electronics Latvia" (reg. Nr. 40003834190, registruotos buveinės adresas: Gustava Zemgala Gatve 74A, Ryga, LV-1039, Latvia).

1. Pagrindinės akcijos taisyklės

i) Akcija vykdoma pagal galiojančias taisykles ir nuostatus, kuriuos nustato Akcijos organizatorius, ir jų laikytis privaloma visiems Akcijos dalyviams.
ii) Akcijos teritorija yra įgalioti platintojai Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Kampanijoje gali dalyvauti bet kuris Latvijos, Lietuvos ar Estijos gyventojas, kuriam yra ne mažiau kaip 18 metų.
iii) Akcijos pradžia - 2022 m. spalio 3 d. Akcijos pabaiga - 2023 m. sausio 15 d.
iv) Laikotarpis, per kurį čekis gali būti registruojamas akcijai: nuo 2022 m. spalio 3 d. iki 2023 m. sausio 15 d. arba iki tol, kol bus gauti akcijai rezervuoti Go3 prenumeratos kodai.
v) Dalyvis turi įsigyti "LG OLED" arba "OLED evo" serijos televizorių iš įgalioto LG pardavėjo Baltijos šalyse nuo 2022 m. spalio 3 d. iki 2023 m. sausio 15 d.vi) Pirkimas turi būti registruotas: https://lgtvgo3.lt/register

2. Registracija ir duomenų tvarkymas

i) Užpildydamas registracijos formą svetainėje, dalyvis turi nurodyti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, įkelti nuotrauką ir nurodytoje vietoje parašyti atsiliepimą apie įsigytą televizorių. Įkelkite čekio nuotrauką (viso dydžio, kad matytųsi įsigytas produktas, pirkimo vieta ir data, čekio numeris). Jei šios informacijos nepateiksite, jūsų registracija nebus sėkminga. Čekį galima užregistruoti tik vieną kartą. Dalyvis gali dalyvauti kampanijoje kelis kartus, pirkdamas pakartotinai.
ii) Kampanijos metu Kampanijos organizatorius renka ir tvarko tam tikrus asmens duomenis. Duomenys naudojami Akcijos dalyviams identifikuoti.
iii) Siekdamas užtikrinti kuo tikslesnę ir unikalesnę Akcijos registraciją, taip išvengiant galimo duomenų dubliavimo, taip pat siekdamas nustatyti ir informuoti prizo laimėtoją, Akcijos organizatorius reikalauja nurodyti laimėtojo vardą, pavardę ir el. pašto adresą.
iv) Pateikdamas savo asmens duomenis, pareiškėjas sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi vykdant akciją "LG televizorių pardavimo veikla su Go3".
v) Pateikdamas paraiškos formą pareiškėjas patvirtina, kad susipažino su šiomis sąlygomis ir nuostatomis ir jų laikysis.
vi) Pareiškėjas patvirtina, kad visa klausimyne pateikta informacija yra teisinga. Pareiškėjas yra visiškai atsakingas už pateiktos informacijos tikslumą. Dėl neteisingai pateiktos informacijos prizas gali būti neskiriamas.

3. Prizų fondas

1) Kiekvienas akcijos dalyvis, įvykdęs visas akcijos sąlygas, gaus "Go3" prenumeratą "Viskas įskaičiuota":

  • Įsigykite "LG OLED" arba "OLED evo" serijos televizoriaus modelį, pradėtą gaminti 2022 m., ir gaukite 24 mėnesių prenumeratos kodą.
  • Įsigykite "LG OLED" arba "OLED evo" serijos televizoriaus modelį, pradėtą gaminti 2021 m. arba anksčiau, ir gaukite 12 mėnesių prenumeratos kodą.

2) "Go3 Viskas įskaičiuota" prenumerata apima daugiau nei 30 televizijos kanalų, tūkstančius filmų ir serialų, dokumentinių filmų ir vaikams skirto turinio, 4 sporto kanalus ("TV3 Sports", "Setanta", "NBA TV", "Wrestling"), tiesioginius sporto renginius ir sporto dokumentiką. Mažmeninė kaina 14,99 EUR per mėnesį.
3) Prenumeratos kodas turi būti aktyvuotas iki 2023 m. sausio 31 d. Už kodo nepanaudojimą pinigai negrąžinami.

4. Paraiškų teikimo procesas 

1) Pateiktas paraiškas Akcijos užsakovų įgaliota šalis išnagrinėja per 5 (penkias) darbo dienas. Jei registracija sėkminga, dalyvis gaus el. laišką, kuriame bus nurodytas kodas, kuriuo galima užsiregistruoti "Go3" svetainėje https://go3.lt/subscriber/register
2) Jei registracija nesėkminga, "Digibrand Ltd." susisieks su dalyviu asmeniškai nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu.
3) Klausimus, susijusius su Akcija ar prizais, galima išsiaiškinti el. paštu support@lgmaster.eu iki 2023 m. sausio 31 d.

5. Organizatoriaus teisės ir pareigos

1) Organizatorius neatsako už bet kokią žalą, kurią prizo laimėtojas gali patirti naudodamasis prizu. Prizo neleidžiama keisti į kitą prizą ar piniginę išmoką.
2) Organizatorius neprivalo pakeisti Kampanijos dalyvio laimėto prizo kitu prizu arba Kampanijos dalyvio prašymu kompensuoti prizo vertę pinigais.
3) Bet kokios papildomos, šiose taisyklėse nenurodytos su prizo gavimu susijusios išlaidos, pavyzdžiui, transporto ar telefono išlaidos, nebus padengiamos.
4) Organizatorius neatsako už tai, kad prizas neišduodamas, jei nesilaikoma Taisyklių arba jei dalyvių pateikta informacija yra klaidinga ar netiksli, arba jei su laimėtoju nepavyksta susisiekti dėl nuo organizatoriaus nepriklausančių priežasčių.
5) Organizatorius pasilieka teisę vienašališkai nutraukti Akciją ir prizą force majeure atveju.
6) Dalyvis turi teisę atšaukti savo dalyvavimą Kampanijoje, išsiųsdamas raštišką prašymą adresu support@lgmaster.eu ir prašyme nurodydamas Kampanijos pavadinimą.
7) Reklaminėje medžiagoje pateikiama informacija apie Kampaniją yra tik informacinio pobūdžio. Kampanijos organizatorius pasilieka teisę keisti šias taisykles.